O Nas

Eksperci od 1994 roku.

Nasze szerokie doświadczenie z systemami ERP daje pewność, iż wszystkie możliwości optymalizacji procesów biznesowych zostały uwzględnione podczas rozwoju systemu JobRouter®.

JobRouter® dostosuje się do każdej firmy, bez względu na środowisko w którym działa.

Grupa JobRouter® jest wiodącym na świecie dostawcą platformy do cyfryzacji i automatyzacji procesów biznesowych. Nasz produkt wspiera firmy w optymalizacji przepływu pracy, danych oraz zarządzaniu i archiwizacji dokumentów. Modułowa budowa systemu JobRouter® umożliwia także rozszerzenie i dostosowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami firmy. Dzięki temu, klienci dostają wszechstronny i dopasowany produkt z wieloma interfejsami.

JobRouter® razem ze 160 partnerami oraz oddziałami w Wielkiej Brytanii, Maroku, Turcji i Polsce tworzy międzynarodową sieć dostarczającą nasze rozwiązanie ponad 900 klientom na całym świecie, w tym wiodące firmy, takie jak Euromaster, HARIBO, MEYER WERFT, S & G Automobil, Thomas Cook czy ZF TRW, a na rynku polskim przykładowo Ricoh, Komputronik, Bridgestone, Wrigley, BMW, BKF Myjnie, Rentis, ESBANK.

Główna siedziba firmy znajduje się w Mannheim (Niemcy) z ponad 80 międzynarodowymi pracownikami.

Silny światowy partner

Idealny system zarządzania przepływem pracy jest prosty w użyciu oraz w rozsądnej cenie. Co więcej, powinien zapewniać możliwość elastycznej integracji z każdym system oraz połączenia komponentów różnych aplikacji. Chęć stworzenia takiego rozwiązania, skłoniła w 2000 roku eksperta branżowego WJ &P Systemhaus do ukierunkowania na rozwój oprogramowania.

W roku 2003 został opracowany system zarządzania przepływem pracy JobRouter®, a dziesięć lat później producent oprogramowania został oficjalnie przemianowany na JobRouter AG. Firma zajmuje się aktualnie nie tylko sprzedażą produktu, lecz również zapewnia wdrożenia oparte na tym rozwiązaniu.

Dzięki międzynarodowej siatce partnerów, JobRouter dostępny jest dla firm dowolnej wielkości lub sektora na całym świecie. Główna siedziba firmy znajduje się w Mannheim, natomiast lokalizacje oddziałów to Casablanca, Stambuł, Londyn i Warszawa.